We have ūüć™Cookies! More information
  • More information in our Privacy Statement

Sluit
Sluit

Agenda

Jan
Thu 27 Jan 20:15
Agenda

Freedom

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Fri 28 Jan 19:00
Agenda

Zinderella

Internationaal Theater Amsterdam
Fri 28 Jan 20:15
Agenda

Freedom

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Sat 29 Jan 19:00
Agenda

Zinderella

Internationaal Theater Amsterdam
Feb
Fri 4 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Sat 5 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Sat 12 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

Koninklijke Schouwburg Den Haag
Sun 13 Feb 14:00
Agenda

Zinderella

Koninklijke Schouwburg Den Haag
Mon 14 Feb 20:15
Agenda

Witch Hunt 

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Thu 24 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Haarlem
Fri 25 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Haarlem
Fri 25 Feb 20:30
Agenda

Vijand try-out

Theater de Machinefabriek Groningen
Sat 26 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Haarlem
Sat 26 Feb 20:30
Agenda

Vijand Première

Theater de Machinefabriek Groningen
Sun 27 Feb 16:00
Agenda

Vijand

Theater de Machinefabriek Groningen
Mar
Tue 1 Mar 19:30
Agenda

Zinderella

Theater Rotterdam,Schouwburg
Wed 2 Mar 19:30
Agenda

Zinderella

Theater Rotterdam,Schouwburg
Wed 2 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Wilminktheater Enschede
Thu 3 Mar 20:00
Agenda

Vijand

Theater aan de Rijn Arnhem
Tue 8 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Theater Junushoff Wageningen
Thu 10 Mar 19:30
Agenda

Zinderella

Parktheater Eindhoven
Thu 10 Mar 20:30
Agenda

Vijand

LUX Nijmegen
Fri 11 Mar 19:30
Agenda

Zinderella

Parktheater Eindhoven
Fri 11 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Meervaart Theater Amsterdam
Sat 12 Mar 20:30
Agenda

Vijand

De Nieuwe Kolk Assen
Tue 15 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Schouwburg Het Park Hoorn
Thu 17 Mar 20:15
Agenda

Witch Hunt 

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Fri 18 Mar 20:15
Agenda

Witch Hunt 

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Sat 19 Mar 20:15
Agenda

Witch Hunt 

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Sat 19 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Theater Ins Blau Leiden
Tue 22 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Theater Bellevue Amsterdam
Wed 23 Mar 20:15
Agenda

Witch Hunt 

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Wed 23 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Theater Bellevue Amsterdam
Thu 24 Mar 20:15
Agenda

Witch Hunt 

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Tue 29 Mar 20:00
Agenda

Witch Hunt 

De Nieuwe Kolk Assen
Wed 30 Mar 20:15
Agenda

Witch Hunt 

Kunstmin Dordrecht
Thu 31 Mar 20:30
Agenda

Vijand

KAF Theater Almere
Apr
Fri 1 Apr 20:15
Agenda

Witch Hunt 

Theater De Veste Delft
Sat 2 Apr 20:15
Agenda

Witch Hunt 

Theater de Voorveghter Hardenberg
Sat 2 Apr 20:30
Agenda

Vijand

MIMIK Deventer
Wed 6 Apr 20:00
Agenda

Witch Hunt 

Theater Rotterdam,Schouwburg
Thu 7 Apr 20:15
Agenda

Witch Hunt 

TAQA Theater De Vest Alkmaar
Sat 9 Apr 20:00
Agenda

Vijand

Theater De Verbeelding Purmerend
Wed 13 Apr 20:30
Agenda

Witch Hunt 

Chassé Theater Breda
Thu 14 Apr 20:30
Agenda

Witch Hunt 

Parktheater Eindhoven
Fri 15 Apr 20:00
Agenda

Witch Hunt 

Wilminktheater Enschede
Fri 15 Apr 20:15
Agenda

Vijand

Theater aan het Spui Den Haag
Sat 16 Apr 20:15
Agenda

Vijand

Theater Rotterdam,Schouwburg
Tue 19 Apr 20:00
Agenda

Witch Hunt 

Stadsschouwburg Utrecht
Thu 21 Apr 20:15
Agenda

Witch Hunt 

Posthuis Theater Heerenveen
Thu 21 Apr 20:30
Agenda

Vijand

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
Fri 22 Apr 20:15
Agenda

Vijand

Schouwburg Ogterop Meppel
Fri 22 Apr 20:15
Agenda

Witch Hunt 

Leidse Schouwburg
Tue 26 Apr 20:00
Agenda

Witch Hunt 

Schouwburg De Lawei Drachten
Fri 29 Apr 20:15
Agenda

Witch Hunt 

Stadsschouwburg Haarlem
May
Wed 4 May 16:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Thu 5 May 21:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Fri 6 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Sat 7 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Sat 7 May 20:00
Agenda

Witch Hunt 

Deventer Schouwburg
Sun 8 May 00:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Tue 10 May 20:00
Agenda

Witch Hunt 

Schouwburg Amstelveen
Wed 11 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Thu 12 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Thu 12 May 20:00
Agenda

Witch Hunt 

Stadsschouwburg Brugge
Fri 13 May 20:00
Agenda

Witch Hunt 

Internationaal Theater Amsterdam
Fri 13 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Sat 14 May 20:00
Agenda

Witch Hunt 

Internationaal Theater Amsterdam
Sat 14 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Sun 15 May 15:30
Agenda

Witch Hunt 

Internationaal Theater Amsterdam
Sun 15 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Wed 18 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Thu 19 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Thu 19 May 20:15
Agenda

Witch Hunt 

Koninklijke Schouwburg Den Haag
Fri 20 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Fri 20 May 20:15
Agenda

Witch Hunt 

Koninklijke Schouwburg Den Haag
Sat 21 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Sat 21 May 20:15
Agenda

Witch Hunt 

Koninklijke Schouwburg Den Haag
Sun 22 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Wed 25 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Wed 25 May 20:15
Agenda

Witch Hunt 

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Thu 26 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Thu 26 May 20:15
Agenda

Witch Hunt 

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Fri 27 May 00:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Fri 27 May 20:15
Agenda

Witch Hunt 

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Sat 28 May 20:00
Agenda

The Underground

De Sluisfabriek Drachten
Sat 28 May 20:15
Agenda

Witch Hunt 

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Jun
Wed 22 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 23 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 24 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 25 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 26 Jun 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Wed 29 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 30 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Jul
Fri 1 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 2 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 3 Jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Wed 6 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 7 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 8 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 9 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 10 Jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Wed 13 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 14 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 15 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 16 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 17 Jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam

Sign up for our digital newsletters. Get an update on tour dates, behind the scenes and other interesting suggestions.