We have 🍪Cookies! More information
  • More information in our Privacy Statement

Twee
Sluit
Sluit

Agenda

Sep
Mon 20 Sep 20:15
Agenda

Before/After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Oct
Thu 28 Oct 20:15
Agenda

Before/After try-out

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Fri 29 Oct 20:15
Agenda

Before/After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Sat 30 Oct 20:15
Agenda

Before/After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Nov
Wed 17 Nov 20:30
Agenda

Before/After

Parktheater Eindhoven
Fri 19 Nov 20:00
Agenda

Before/After

Wilminktheater Enschede
Tue 23 Nov 19:30
Agenda

Before/After

Internationaal Theater Amsterdam
Wed 24 Nov 19:30
Agenda

Before/After

Internationaal Theater Amsterdam
Thu 25 Nov 19:30
Agenda

Before/After

Internationaal Theater Amsterdam
Sat 27 Nov 20:15
Agenda

Before/After

Theater Rotterdam,Schouwburg
Tue 30 Nov 20:15
Agenda

Before/After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Dec
Wed 1 Dec 20:15
Agenda

Before/After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Thu 2 Dec 20:15
Agenda

Before/After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Fri 3 Dec 20:15
Agenda

Before/After

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Tue 7 Dec 20:15
Agenda

Before/After

Koninklijke Schouwburg Den Haag
Wed 8 Dec 20:15
Agenda

Before/After

Koninklijke Schouwburg Den Haag
Fri 10 Dec 20:00
Agenda

Before/After

Stadsschouwburg Utrecht
Tue 14 Dec 20:00
Agenda

Before/After

Zwolse Theaters - De Spiegel
Fri 17 Dec 19:00
Agenda

Zinderella (try-out)

Schouwburg De Lawei Drachten
Fri 17 Dec 20:30
Agenda

Before/After

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
Tue 21 Dec 19:30
Agenda

Zinderella (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Wed 22 Dec 19:30
Agenda

Zinderella (try-out)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Thu 23 Dec 19:30
Agenda

Zinderella (première)

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Sat 25 Dec 14:30
Agenda

Zinderella

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Sun 26 Dec 14:30
Agenda

Zinderella

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Jan
Tue 18 Jan 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Utrecht
Wed 19 Jan 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Utrecht
Thu 20 Jan 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Utrecht
Wed 26 Jan 19:30
Agenda

Zinderella

Internationaal Theater Amsterdam
Thu 27 Jan 19:30
Agenda

Zinderella

Internationaal Theater Amsterdam
Fri 28 Jan 19:30
Agenda

Zinderella

Internationaal Theater Amsterdam
Sat 29 Jan 19:30
Agenda

Zinderella

Internationaal Theater Amsterdam
Feb
Thu 3 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Fri 4 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Sat 5 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

SPOT Stadsschouwburg Groningen
Sat 12 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

Koninklijke Schouwburg Den Haag
Sun 13 Feb 14:00
Agenda

Zinderella

Koninklijke Schouwburg Den Haag
Thu 24 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Haarlem
Fri 25 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Haarlem
Fri 25 Feb 20:30
Agenda

Vijand try-out

Theater de Machinefabriek Groningen
Sat 26 Feb 19:30
Agenda

Zinderella

Stadsschouwburg Haarlem
Sat 26 Feb 20:30
Agenda

Vijand Première

Theater de Machinefabriek Groningen
Sun 27 Feb 20:30
Agenda

Vijand

Theater de Machinefabriek Groningen
Mar
Tue 1 Mar 19:30
Agenda

Zinderella

Theater Rotterdam,Schouwburg
Wed 2 Mar 00:00
Agenda

Vijand

Wilminktheater Enschede
Wed 2 Mar 19:30
Agenda

Zinderella

Theater Rotterdam,Schouwburg
Thu 3 Mar 20:00
Agenda

Vijand

Theater aan de Rijn Arnhem
Tue 8 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Theater Junushoff Wageningen
Thu 10 Mar 19:30
Agenda

Zinderella

Parktheater Eindhoven
Thu 10 Mar 20:30
Agenda

Vijand

LUX Nijmegen
Fri 11 Mar 19:30
Agenda

Zinderella

Parktheater Eindhoven
Fri 11 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Meervaart Theater Amsterdam
Sat 12 Mar 20:30
Agenda

Vijand

De Nieuwe Kolk Assen
Tue 15 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Schouwburg Het Park Hoorn
Sat 19 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Theater Ins Blau Leiden
Tue 22 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Theater Bellevue Amsterdam
Wed 23 Mar 20:30
Agenda

Vijand

Theater Bellevue Amsterdam
Thu 31 Mar 20:30
Agenda

Vijand

KAF Theater Almere
Apr
Sat 2 Apr 20:30
Agenda

Vijand

MIMIK Deventer
Sat 9 Apr 20:30
Agenda

Vijand

Theater De Verbeelding Purmerend
Fri 15 Apr 20:15
Agenda

Vijand

Theater aan het Spui Den Haag
Sat 16 Apr 20:15
Agenda

Vijand

Theater Rotterdam,Schouwburg
Thu 21 Apr 20:30
Agenda

Vijand

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
Fri 22 Apr 20:15
Agenda

Vijand

Schouwburg Ogterop Meppel
Jun
Wed 22 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 23 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 24 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 25 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 26 Jun 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Wed 29 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 30 Jun 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Jul
Fri 1 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 2 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 3 Jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Wed 6 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 7 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 8 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 9 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 10 Jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Wed 13 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 14 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 15 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 16 Jul 20:00
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 17 Jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam

Sign up for our digital newsletters. Get an update on tour dates, behind the scenes and other interesting suggestions.