We have 🍪Cookies! More information
  • More information in our Privacy Statement

Sluit
Sluit

Agenda

Mar
Thu 7 Mar 20:15
Agenda

Brave New World 2.0 (try-out)

Stadsschouwburg Groningen Groningen
Fri 8 Mar 20:15
Agenda

Brave New World 2.0 (try-out)

Stadsschouwburg Groningen Groningen
Sat 9 Mar 20:00
Agenda

I am Europe

Emilia Romagna Teatro Fondazione
Sat 9 Mar 20:15
Agenda

Brave New World 2.0 (première)

Stadsschouwburg Groningen Groningen
Sun 10 Mar 20:00
Agenda

I am Europe

Emilia Romagna Teatro Fondazione
Thu 21 Mar 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg Groningen Groningen
Fri 22 Mar 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg Groningen Groningen
Sat 23 Mar 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg Groningen Groningen
Wed 27 Mar 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Stadstheater Arnhem Arnhem
Thu 28 Mar 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Theater Rotterdam Schouwburg Rotterdam
Fri 29 Mar 19:30
Agenda

RAW IV: Zwart Water

Theater de Machinefabriek
Sat 30 Mar 19:30
Agenda

RAW IV: Zwart Water

Theater de Machinefabriek
Sun 31 Mar 16:00
Agenda

RAW IV: Zwart Water

Theater de Machinefabriek
Apr
Tue 2 Apr 20:00
Agenda
Event

Brave New World 2.0

De Goudse Schouwburg Gouda
Wed 3 Apr 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

Koninklijke Schouwburg Den Haag
Thu 4 Apr 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

Leidse Schouwburg Leiden
Mon 8 Apr 20:00
Agenda

Brave New World 2.0

Parktheater Eindhoven
Tue 9 Apr 20:00
Agenda

Brave New World 2.0

Wilminktheater Enschede
Wed 10 Apr 20:30
Agenda

Brave New World 2.0

De Nieuwe Kolk Assen
Wed 17 Apr 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

Kunstmin Dordrecht
Sat 20 Apr 20:00
Agenda

Brave New World 2.0

Zwolse Theaters Zwolle
Wed 24 Apr 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

Schouwburg Ogterop Meppel
Thu 25 Apr 20:00
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg Utrecht Utrecht
Tue 30 Apr 20:30
Agenda

Brave New World 2.0

ITA Stadsschouwburg
May
Wed 1 May 20:30
Agenda

Brave New World 2.0

ITA Stadsschouwburg
Fri 3 May 20:15
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Posthuis Theater Heerenveen
Sat 4 May 21:00
Agenda

Verloren vader

Grand Theatre Groningen
Wed 8 May 20:30
Agenda

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
Thu 9 May 20:30
Agenda
Event

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg De Harmonie Leeuwarden
Fri 10 May 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

Theater De Veste Delft
Sat 11 May 20:30
Agenda

Brave New World 2.0

Chassé Theater Breda
Tue 14 May 20:00
Agenda

Brave New World 2.0

Parkstad Limburg Theaters Kerkrade
Wed 15 May 20:00
Agenda

Brave New World 2.0

Schouwburg De Lawei Drachten
Thu 16 May 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg Groningen Groningen
Fri 17 May 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg Groningen Groningen
Sat 18 May 20:15
Agenda

Brave New World 2.0

Stadsschouwburg Groningen Groningen
Jun
Wed 19 Jun 20:00
Agenda

I am Europe

Festival Perspectives Sarrebruck
Wed 19 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid (try-out)

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 20 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid (try-out)

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 21 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid (première)

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 22 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 23 Jun 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Wed 26 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 27 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 28 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 29 Jun 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 30 Jun 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Jul
Wed 3 Jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 4 Jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 5 Jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 6 Jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 7 Jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Wed 10 Jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Thu 11 Jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Fri 12 Jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sat 13 Jul 20:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Sun 14 Jul 14:30
Agenda

De Poolse Bruid

Boerderij De Haver Onderdendam
Aug
Mon 19 Aug 20:00
Agenda

I am Europe

Groningen

Sign up for our digital newsletters. Get an update on tour dates, behind the scenes and other interesting suggestions.